ARROW P RACE

NA SZCZYCIE

Arrow P Race: najbardziej ekstremalną wersję naszego Arrow P. Nasz zespół badawczo-rozwojowy zaprojektował ją wyłącznie na potrzeby zawodów X-Alps, a teraz jest dostępna także dla najbardziej doświadczonych pilotów.  
Jest to najlżejsza uprząż z kokonem w naszej ofercie. Została opracowana, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających pilotów: lekka, komfortowa, ergonomiczna i stabilna. Zoptymalizowana aerodynamicznie, oferuje wyjątkowe osiągi przy niewielkiej wadze. 
Od 1,39 kg 

SZCZEGÓŁY



ARROW P RACE DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Zespół badawczo-rozwojowy Niviuk’a opracował wersję uprzęży zaprojektowaną specjalnie na potrzeby X-Alps. Technologie Niviuk’a i ogromne doświadczenie naszych inżynierów pozwoliły sprostać potrzebom najbardziej ekstremalnych sportowców. Dostępna dla każdego pilota, który będzie równie odważny jak wybrani uczestnicy najtrudniejszych zawodów na świecie.

UPRZĄŻ Z KOKONEM Z SERII P

Dzięki wiedzy technicznej i optymalizacji materiałów udało nam się opracować Arrow P Race: jedną z najlżejszych uprzęży z kokonem na rynku, bez ograniczeń funkcji i wydajności modeli standardowych. Została szeroko zbadana pod kątem struktury, materiałów, trwałości i wytrzymałości. 


SUPER LEKKA

Ultralekka uprząż o wadze od 1,39 kg, idealna na wędrówki miłośników latania. Podobnie jak wszystkie nasze produkty z serii P, do jej opracowania wykorzystano lekkie materiały. Na przykład kokon został wykonany z Dokdo o gramaturze 32 g/m2, ultralekkiego materiału o dobrej odporności na rozdarcie, a pozostała część z lekkiej Lycry dla dodatkowej rozciągliwości. 

 
 
100% KOMFORTU

Taśmy naramienne charakteryzujące się wyjątkowym komfortem, dzięki modelowanemu 3D siedzisku. Ergonomiczna konstrukcja dostosowana do Twoich potrzeb. Zastosowany system taśm optymalizuje stabilność, co przekłada się na komfort i wydajność podczas lotu na speedzie. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA