ARROW P

BEZ OGRANICZEŃ

Najlżejsza uprząż w swojej klasie. Zaprojektowana w celu uzyskania najlepszych osiągów. Praktyczna, łatwa w obsłudze i kompaktowa. Zoptymalizowany pod każdym względem, Arrow P jest bardzo stabilna i oferuje wyjątkowy komfort i ergonomię jak na swoją wagę. Arrow P dołącza do nowej generacji uprzęży Niviuk’a, mając na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich pilotów, którzy chcą latać dalej. 

Od 1,67 kg

SZCZEGÓŁY

 
 
ARROW P – UPRZĄŻ DLA KAŻDEGO PILOTA

Wiedza zdobyta w wyniku rozwoju Arrow’a oraz Drifter’a 2 zostały wykorzystane do zaprojektowania niezwykle lekkiej uprzęży z kokonem, która zapewnia wysoką wydajność i aerodynamikę. Arrow P jest bardzo kompaktowy i łatwy do spakowania.

UPRZĄŻ SERII P Z OWIEWKĄ
Dzięki wiedzy technicznej i optymalizacji materiałów udało nam się opracować Arrow P – jedną z najlżejszych uprzęży z kokonem na rynku, bez ograniczania funkcji i wydajności modeli standardowych. Została szeroko zbadana pod kątem struktury, materiałów, trwałości i wytrzymałości. Wielka praca zespołowa zapewniająca najwyższą jakość we wszystkich aspektach.
 
ULTRALEKKA

Uprząż ważąca od 1,67 kg, idealna na wędrówki miłośników latania. Podobnie jak wszystkie nasze produkty z serii P, do jej opracowania wykorzystano lekkie materiały. Kokon wykonany jest z D70, lekkiego materiału o dobrej odporności na rozdarcie, a reszta z lekkiej Lycry dla dodatkowej rozciągliwości. 

 
100% KOMFORTU

Taśmy naramienne zapewniające wyjątkowy komfort dzięki siedzisku modelowanemu 3D. Ergonomiczna konstrukcja dostosowana do Twoich potrzeb. Zastosowany system taśm optymalizuje stabilność, co przekłada się na komfort i wydajność w podczas użycia speeda. 

DANE TECHNICZNE

JAK DOPASOWAĆ ROZMIAR

INSTRUKCJA OBSŁUGI