DRIFTER 2

KONKURENCYJNA REWOLUCJA

Wydajność, komfort i bezpieczeństwo. Drifter 2 to uprząż hybrydowa przeznaczona do zawodów i przelotów, w której pilot jest całkowicie osłonięty. Oferuje zdecydowanie lepsze osiągi niż klasyczna uprząż zawodnicza. Wymodelowaliśmy strukturę uprzęży w 3D, skrupulatnie go przestudiowaliśmy, aby zapewnić maksymalny komfort i móc latać godzinami bez żadnego dyskomfortu. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z lotu, skupiliśmy się na osiągnięciu dobrej równowagi pomiędzy stabilnością i zwrotnością. Dzięki przeprojektowaniu i znaczącym pracom nad optymalizacją aerodynamiki w wirtualnych tunelach aerodynamicznych, Drifter 2 oferuje maksymalne osiągi.

SZCZEGÓŁY


DOSKONAŁA AERODYNAMIKA
Dokładne symulacje aerodynamiczne pozwoliły uzyskać zoptymalizowany przepływ powietrza i aerodynamiczny kształt. Rezultatem jest nowa uprząż hybrydowa. Kształt owiewki obejmuje głowę i ramiona pilota, aby uniknąć turbulencji.
 
 
KOMFORT – STRUKTURA 3D

Konstrukcja siedziska została zaprojektowana w 3D z myślą o maksymalnym komforcie i idealnym dopasowaniu do kształtu ciała. Możesz latać godzinami i czuć się jak na kanapie w domu.

 
 
ZOPTYMALIZOWANY UKŁAD ABS

Układ taśm zapewnia dużą stabilność bez wpływu na informacje zwrotne do skrzydła. Zespół badawczo-rozwojowy bardzo skupił się na zapewnieniu, że   Drifter 2 charakteryzuje się dobrą równowagą pomiędzy stabilnością i sterowaniem.

 
 
 
TRWAŁE I SOLIDNE

Drifter 2 jest bardzo wytrzymały i będzie miał długą żywotność. Zastosowano klasyczne materiały doskonałej jakości. Kokon wykonana jest z wysokiej jakości Lycry (elastycznej, wiatroszczelnej i wytrzymałej), a owiewka wykonana jest z D70, lekkiego materiału o wysokiej odporności na uszkodzenia.

DANE TECHNICZNE