HAWK

UPRZĄŻ Z KOKONEM

Idealna uprząż dla tych pilotów, którzy chcą rozpocząć przygodę w świecie cross-country. Stabilna, wygodna i lekka – zaprojektowana specjalnie do codziennych długich lotów.

SZCZEGÓŁY

KOKON

Hawk jest dostępny w czterech rozmiarach: S, M, L lub XL.

Kokon można wymienić dopasowując do wzrostu pilota: każdy rozmiar uprzęży ma trzy opcje wielkości kokonu. 

Kokon wykonana jest z lekkiej lycry dla zwiększenia wytrzymałości. Regulacja jest prosta (i łatwa), za pomocą szeregu regulowanych węzłów i magnetycznego zamknięcia, minimalizującego wlot powietrza. Wszystko to zapewnia świetne dopasowanie i prosty system zapinania. 

NAJWYŻSZY POZIOM WYPOSAŻENIA

Hawk jest wyposażony w duży, ergonomiczny i zintegrowany kokpit z systemem magnesów, dzięki którym można go łatwo otworzyć nawet podczas lotu. Posiada kieszeń na zasilacz do urządzeń elektronicznych z miejscem na przeprowadzenie przewodów. 4-litrowa kieszeń na balast umieszczona pod deską(w rozmiarze M).

SYSTEM OCHRONNY

Połączenie różnych materiałów, takich jak pianka o otwartych komórkach o niskiej gęstości, pianka o zamkniętych komórkach o bardzo niskiej gęstości, zapewnia bardzo bezpieczną, lekką ochronę o grubości 15 cm, która gwarantuje pochłanianie uderzeń do 34 G.

BEZPIECZNY I PROSTY SYSTEM ZAPIĘĆ

Zawiera system T-lock z tylko dwoma szybkozamykaczami AustriAlpin Cobra. System ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Ze względu na dużą elastyczność i wszechstronność, uprząż idealnie dopasowuje się do sylwetki pilota.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

TABELA ROZMIARÓW