ROAMER 2P

MAŁA, LEKKA PORĘCZNA

Roamer 2 P został całkowicie przeprojektowany, aby zapewnić jeszcze większy komfort. Ta wyjątkowo lekka uprząż Niviuk’a jest przeznaczona dla miłośników pieszych wędrówek i wspinaczki, a także paraalpinistów.
Jego ergonomiczna konstrukcja modelowana w 3D idealnie dopasowuje się do ciała, a innowacyjny zintegrowany system połączeń ułatwia przygotowanie przedstartowe, a także zmniejsza całkowitą wagę sprzętu. 
Od 189 gr. 

szczegóły


KOMFORT I PROJEKTOWANIE 3D

Lżejszy i bardziej ergonomiczny niż kiedykolwiek. Modelowanie 3D kształtu i struktury zmaksymalizowało poziom komfortu. Część udowa została wydłużona, a kształt pleców zoptymalizowany. Pozycja pilota pozostaje wyprostowana i stabilna, nawet podczas lotu z ciężkim plecakiem lub na nartach.


ZINTEGROWANY SYSTEM PODCZEPIENIA

Zintegrowany system podczepienia IKS eliminuje konieczność stosowania karabinków do mocowania uprzęży do skrzydła. Ta nowość pozwala na zmniejszenie całkowitej masy sprzętu, bez wpływu na bezpieczeństwo. Za pomocą prostej pętli pomiędzy pętlą IKS a pętlami udowymi, uprząż jest połączona z paralotnią. Szybki, łatwy i lekki system. 
Miłośnikom karabinków konstrukcja ułatwia ich montaż poprzez umieszczenie ich bezpośrednio w pętli IKS.

 
KOMPAKTOWA I ŁATWA DO SPAKOWANIA

Roamer 2 P jest ultrakompaktowy – nie zawiera pianki, a po złożeniu zajmuje mniej miejsca niż poprzednia wersja. Wzmocnienia nitinolowe (technologia TNT) znajdują się w obszarze pleców i nóg, co zapewnia doskonały komfort. Można go także szybko i łatwo przechowywać w etui, w którym został dostarczony. Zachowuje przy tym zredukowany kształt.ULRALEKKA I TRWAŁA

Utrzymanie równowagi między lekkością i trwałością konstrukcja Roamer 2 P uzyskano poprzez wykonanie z lin Dyneema i tkaniny P100R – wzmocnionej przędzami Dyneema. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na rozdarcia i ewentualne odkształcenia.

DANE TECHNICZNE