KODE P

ULTRALEKKI Z PODÓJNĄ POWIERZCHNIĄ

Przyjemna i bardzo intuicyjna obsługa w rozmiarach 22, 24 i 26. Ze względu na swoją wielkość, rozmiary pośrednie (16, 18 i 20) są bardziej dynamiczne i mają większą prędkość.  Zmiany, których dokonaliśmy sprawiają, że ​​Kode P jest bardzo stabilny i zachowuje właściwości łatwego latania większych rozmiarów. Radość sprawiają również mniejsze rozmiary Speed Wings (12 i 14)!

SZCZEGÓŁY

 
 
ULTRALEKKI

Waga od 1,55 kg.
Rozmiary 16 i 18 są lżejsze  ponieważ zostały wykonane z lżejszych materiałów i posiadają certyfikat potwierdzający większy zakres masy startowej.

 
 
EFEKTYWNY
Skrzydło skręca płynnie i przyjemnie.
Latanie w termice jest łatwe, wydajne i intuicyjne
Jego konstrukcja gwarantuje precyzyjne sterowanie przy zachowaniu optymalnej geometrii, zapewniając w ten sposób doskonałe prowadzenie i precyzyjną reakcję na zachowanie pilota.

NOWY DESIGN

Bazuje na estetyce nowej generacji paralotni Niviuk.
Dostępny w czterech kolorach: Spicy, Acid, Bitter i Citrik.

TECHNOLOGIE


NOWA STRUKTURA WEWNĘTRZNA

Struktura wewnętrzna najnowszej generacji oparta jest na glajcie Klimber 2P, co zapewnia łatwe, szybkie i kompaktowe pakowanie. Wzmocnienia strukturalne zostały również zoptymalizowane pod kątem mniejszej masy i maksymalnej trwałości przy minimalnej ilości dodatkowego materiału.
Wewnętrzna konstrukcja wykonana jest z Skytexu o gramaturze 27 g/m2 w połączeniu z Dokdo 32 g/m2 w największych rozmiarach. W celu zachowania wytrzymałości, kształtu i trwałości punktach największego obciążenia skrzydła.


ZMINIMALIZOWANA WAGA

Zastosowanie lekkich materiałów (Dokdo 25g/m2 na górnej i dolnej powierzchni, Dokdo 36g/m2 na krawędzi natarcia w rozmiarach 20 i 26 oraz Dokdo 25 g/m2 na wszystkich powierzchniach w rozmiarach 12, 14, 16 i 18) łączy się z zastosowaniem nowych wzmocnień z Nitinolu. Właściwości lepsze od poprzedniego modelu ponieważ są lżejsze i pozwalają na bardziej kompaktowe i szybsze pakowanie.NIEDOŚCIGNIONA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

Krawędź natarcia ma wyśmienicie napiętą powierzchnię (technologia 3DL) i nie posiada zagnieceń dzięki wysokiej jakości wykończeniu. W połączeniu z technologią 3DP krawędź natarcia zachowuje swój kształt i zapobiega deformacjom. Obie technologie poprawiają również trwałość skrzydła.DNA

Zaprojektowany w oparciu o konstrukcję Klimber 2P w celu zmniejszenia masy, zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu. 
EWOLUCJA PROFILU

Glajt zaprojektowany tak, aby osiągnąć idealną równowagę pod względem stabilności i bezppieczeństwaUŁATWIONY START

Możliwość mocowania skrzydła do podłoża za pomocą metalowych zaczepów przyczepianych do skrzydła. Szczególnie przydatny na stromym terenie, śniegu lub śliskich nawierzchniach. Metalowe zakładki są dołączone do Kode P.

KOLORY

ACID

BITTER

CITRIK

SPICY

DANE TECHNICZNE

JAKI ROZMIAR