HOOK 6

NASTĘPNY KROK

Hook 6 to idealna równowaga pomiędzy bezpieczeństwem a osiągami. Doskonałe właściwości Hook 5 zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia większej stabilności, kontroli, komfortu i osiągów.

SZCZEGÓŁY

OPTYMALNY HANDLING
Idealne skrzydło do rozwoju umiejętności – łatwe w pilotażu, z prostą i intuicyjną obsługą. Zachowując doskonałe właściwości, szósta generacja oferuje doskonałe prowadzenie dzięki wyjątkowej zwrotności.
LEKKI I TRWAŁY
Hook 6 posiada wzmocnione taśmy nośne z kevlaru, które ważą mniej i są znacznie mocniejsze. Taśma została zmniejszona z 21 mm do 12 mm, co przekłada się na nieznaczne zmniejszenie oporu.
Skrzydło zostało wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, zmniejszających wagę paralotni bez wpływu na trwałość.
Krawędź natarcia wykonana jest z Dokdo 40 gr/m2, a pozostała część z Dokdo 36 gr/m2 (skrzydło w rozmiarze 22 waży tylko 4,2 kg).
GŁADKI I PROGRESYWNY
Stabilny w pełnym zakresie prędkości. Bardzo łatwy, płynny i przewidywalny start. Długie drogi sterowania zapewniają pełną kontrolę, pozwalając na płynne i bezpieczne lądowanie. 
MAKSYMALNIE STABILNY W LOCIE
Pozwala na wykorzystanie pełnego zakresu prędkości z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

TECHNOLOGIE

NOWA STRUKTURA WEWNĘTRZNA
Nowa konstrukcja ze strategicznym rozmieszczeniem otworów wyrównawczych poprawia rozkład obciążenia wewnątrz skrzydła, jednocześnie zmniejszając  wagę.
NOWY ZOPTYMALIZOWANY PROFIL

Przeprojektowany profil pozwalający osiągnąć idealną równowagę pomiędzy stabilnością w zakrętach a przechyłem.

ZWIĘKSZONA TRWAŁOŚĆ
Zastosowanie nowych mini-żeber w krawędzi spływu, zmniejsza opór i poprawia aerodynamiczny kształt skrzydła. Technologia DRS: cięcie krawędzi spływu pozwala na pełną gradację mini-żeber bez użycia zewnętrznych szwów. 
PRECYZYJNA PRODUKCJA
Precyzyjna produkcja profili zapewnia znacznie czystsze wykończenie, aby uniknąć zagnieceń i zminimalizować opór aerodynamiczny. Harmonizuje to stabilność, szybkość i osiągi.
NOWE BLOCZKI STERÓWEK
Aby zwiększyć wytrzymałość i trwałość, taśmy nośne Hook 6  są wyposażone w mały bloczek prowadzący z łożyskami kulkowymi (opracowanymi wspólnie z firmą Harken). 
WZMOCNIENIA Z NITINOLU
Podobnie jak w innych naszych skrzydłach, wzmocnienia wykonane z Nitinolu służą do utrzymania optymalnego kształtu profilu, nawet po ultra kompaktowym złożeniu.
IDEALNE WYKOŃCZENIE
Krawędź natarcia ma strukturalną konstrukcję (technologia SLE). Dodatkowy szew w osi (technologia 3DL) oraz idealne naprężenie bez deformacji w oparciu o technologię 3DP. Zastosowanie tych technologii zapewnia trwałość skrzydła.

KOLORY

NEON

TEKNO

SPICY

MATRIX

DANE TECHNICZNE