KOYOT 5

POCZĄTEK PRZYGODY Z LATANIEM

Wejdź do ekscytującego świata paralotniarstwa. Jeśli wiesz, że pasja do latania leży w Twojej naturze i chcesz dalej rozwijać się jako pilot, Koyot 5(EN-A) jest skrzydłem dla Ciebie. Będzie Twoim najwierniejszym towarzyszem w przeżywaniu nowych, niesamowitych przygód. Naucz się latać bezpiecznie, łatwo i kompleksowo.

SZCZEGÓŁY

WYJĄTKOWE BEZPIECZEŃSTWO POZWLAJĄCE NA INSTYNKTOWNE LATANIE

Bezpieczeństwo pilota we wszystkich fazach lotu jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego zastosowano najnowocześniejsze technologie Niviuk, aby zapewnić wysokie osiągi i bezpieczeństwo bierne. Pozwala to na rozwój i zdobywanie doświadczenia.

STABILNY
 Koyot 5 ma tendencję do stabilizacji po każdym wykonanym manewrze. Reakcja na sterówki jest stopniowa. Skrzydło ma zdolność buforowania turbulencji zwiększając komfort pilota.
PROSTOTA OBSŁUGI
Przygotowanie szybowca do lotu jest bardzo proste dzięki prostemu i minimalistycznemu zestawowi linek.
WZMOCNIENIA Z NITINOLU

Umieszczone na krawędzi natarcia wpływają na utrzymanie kształtu profilu. Zwiększają żywotność oraz trwałość skrzydła.

NOWY PROFIL

Nowo zaprojektowany profil oraz ugięcie zwiększają stabilność i odporność na odkształcenia.

NOWY ROZKŁAD LIN
Koyot 5 posiada nowy plan olinowania. Dzięki temu skrzydło jest lżejsze, łatwiejsze w manewrowaniu i stawia mniejszy opór.
ZOPTYMALIZOWANA STRUKTURA WEWNĘTRZNA
Rozkład obciążenia podczas lotu został poprawiony dzięki nowej konstrukcji łączącej zastosowanie Nitinolu, żeber ze wzmocnionymi punktami podiweszenia. 
KRAWĘDŹ NATARCIA

Konstrukcja oparta na technologii SLE posiada dodatkowy szew w osi (technologia 3DL) oraz idealne naprężenie bez deformacji w oparciu o technologię 3DP. Ich zastosowanie pozwala zachować trwałość skrzydła.

KOLORY

VOLCANO

MATRIX

BOREAL

GUM

DANE TECHNICZNE