N-GRAVITY 6

GRAWITACJA

Szósta generacja N-GRAVITY przeznaczona dla miłośników akrobacji, którzy chcą przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Zwinne, dynamiczne skrzydło z doskonałym handlingiem.

SZCZEGÓŁYENERGIA I PRECYZJA

Skrzydło o dużej wszechstronności, precyzji i kontroli. Doskonała równowaga i energia. Niezwykła prędkość ale bez utraty bezpieczeństwa.

SKRZYDŁO O WYSOKICH OSIĄGACH

Szybki, zwinny i bardzo solidny, a jednocześnie wydajny i trwały. Dzięki N-Gravity 6 możesz godzinami ćwiczyć w powietrzu, aby udoskonalić wszystkie swoje figury akro. Charakteryzuje się również wyjątkową małą prędkością opadania, co pozwala na latanie w termice.ZAWSZE POD KONTROLĄ

Pełna kontrola poprzez dokładne reakcje na sterowanie pilota. Szybkie i precyzyjne manewrowanie, glajt natychmiast reaguje na wszelkie zmiany ciężaru i polecenia pilota.

 
 
NAJWYŻSZY POZIOM

Bardzo dynamiczna, a jednocześnie przystępna paralotnia. Zaprojektowana specjalnie dla pilotów będących na najwyższym poziomie acro. Bardzo dobrze radzi sobie podczas startu – szybka i precyzyjna. Ponadto nowy wewnętrzny rozkład ciśnienia pozwala na bardzo efektywną kontrolę i wydajność.

TECHNOLOGIE

 
 
SOLIDNA KRAWĘDŹ NATARCIA

Technologia SLE tworzy  solidną, stabilną i sztywną krawędź natarcia. Cecha ta pozwala na równomierne i progresywne wypełnianie oraz łatwiejsze starty.TECHNIKA SZYCIA

Zastosowanie technologii 3DL. poprawia osiągi i trwałość skrzydła oraz minimalizuje opór aerodynamiczny.

 
 
WZMOCNIENIA Z NITINOLU

Wzmocnienia nitinolowe (TNT) zapewniają idealnie napięta konstrukcję, bez żadnych zagnieceń. Idealny kształt, bez deformacji, zostaje zachowany i przywrócony  po pakowaniu i przechowywaniu.NOWY DESIGN

Zoptymalizowany rozkład ciśnienia wewnętrznego. Nowy projekt poprawiający szwy i napięcie. Udoskonalony dzięki doświadczeniu i opiniom zaawansowanych pilotów acro. 

 
 
PRODUKCJA I TRWAŁOŚĆ

Dopasowanie cięcia i szycia do osi obciążenia zwiększa wytrzymałość i zmniejsza deformację materiału. Technologia 3DP optymalizuje precyzję krawędzi natarcia paralotni.

KOLORY

GREENWICK

NEON

DANE TECHNICZNE