ROLLER 2

LATANIE BEZ OGRANICZEŃ

Poszerzaj swoje horyzonty. Nowy model naszego mini skrzydła przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania. Roller 2 jest synonimem szybkości, precyzji i zwrotności, a wszystko to zintegrowane w przystępnym i zaskakująco wszechstronnym skrzydle.

SZCZEGÓŁY

 
ZWROTNY I ŁATWY
Ze względu na swoją wagę (3 kg w rozmiarze 14) i zmniejszone wydłużenie, Roller 2 jest bardzo zwrotnym i dynamicznym skrzydłem. Łatwe sterowanie i super zwrotność  zapewniają całkowitą kontrolę. W zakrętach jest szybki i bezpieczny.

OSIĄGI

Szeroki zakres prędkości, osiągane przy użyciu speeda i trymerów. Profil o dużej skuteczności i niewielkim oporze. Stabilny w każdej fazie lotu, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

BEZPIECZEŃSTWO

Całkowite bezpieczeństwo pasywne Roller’a 2 zapewnia dużą stabilność. Parametry  techniczne – wydłużenie czy liczba komór, bazują na poprzednim modelu. Doskonałe osiągi uzyskiwane dzięki niewielkiej bezwładności i oporowi, pozwalają na płynniejszą i bardziej precyzyjną reakcję na sterowania.

 
STABILNY I RESPONSYWNY

Reakcja na sterówki przekłada się na precyzję w zakrętach, z poczuciem całkowitej kontroli. Doskonała stabilność w całym zakresie prędkości. Bezpośrednia, precyzyjna i intuicyjna obsługa w locie: przewidywalna i w pełni pod kontrolą.

TECHNOLOGIE


WZMOCNIENIE PROFILU NITINOLEM

Zastosowanie  Nitinolu (TNT Tech) w profilu pozwala zachować jego doskonały kształt. Pamięć kształtu i wysoka elastyczność materiału zapewniają, że skrzydło nie odkształci się w żadnych okolicznościach.


SOLIDNY

Wiodąca technologia SLE zapewnia wytrzymałość i stabilność. Kształt krawędzi natarcia jest jednolity sztywny. Zapewnia to znacznie bardziej spójne i progresywne wypełnianie, a tym samym łatwiejszy start. Wydajność i efektywność idą w parze z trwałością skrzydła.IDEALNE WYKOŃCZENIE

Technologie 3DL i 3DP uzyskaliśmy doskonały model profilu. Precyzja szycia zapewnia znacznie czystsze wykończenie, bez zagnieceń i minimaliacji oporu.


OPTYMALNE CIŚNIENIE WEWNĘTRZNE

System RAM kieruje powietrze do wewnątrz profilu przez co uzyskujemy optymalne ciśnienie wewnętrzne pod każdym kątem natarcia. Dzięki temu skrzydło jest stabilniejsze w całym zakresie prędkości i zmniejsza ryzyko odkształceń. 

KOLORY

ILLUSION

BELO

DANE TECHNICZNE

JAK DOBRAĆ ROZMIAR