OCTAGON 2

CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki naszej współpracy z Vital Parachutes, wiodącą marką w projektowaniu i produkcji spadochronów, Octagon 2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych i najbezpieczniejszych spadochronów na rynku ze względu na ewolucję jego słynnego i charakterystycznego ośmiokątnego projektu. Najlepsze osiągi i najnowsza technologia zostały połączone, aby zmaksymalizować opcje pilota do maksimum, oferując pełne bezpieczeństwo i niezawodność potrzebne podczas sytuacji awaryjnych. 

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Druga edycja słynnego spadochronu NIVIUK’A oferuje zmniejszoną oscylację oraz mniejszą prędkość opadania, dzięki czemu lądowanie jest bardziej delikatne.

SZCZEGÓŁY

SZEŚĆ ROZMIARÓW

Model dostępny w sześciu rozmiarach: 80 (S), 100 (M), 120 (L), 140 (XL), 170 (XXL) i 215 (tandem).

INNOWACYJNY PROJEKT

Innowacyjny projekt, który nie ma sobie równych
Rewolucyjna ośmiokątna konstrukcja oferuje najlepsze rozwiązanie sytuacji awaryjnej dla pilota: płynne, kontrolowane opadanie z dużą stabilnością. Jego unikalny kształt gwarantuje szybkie rozłożenie, maksymalizując zalety spadochronu. Jest lekki i wygodny w noszeniu.

STABILNOŚĆ

Włączenie systemu stabilizacji do ośmiokątnej konstrukcji oznacza oscylację między 0 a 5º, znacznie poniżej średniej wartości dostępnych modeli zawartej między 10 a 15º. Przy tak małej oscylacji pilot unika efektu wahadła podczas opadania, a ryzyko przyspieszenia opadania jest absolutnie zerowe. Bez wątpienia jeden z najstabilniejszych spadochronów na świecie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA